Körfez LG Servisi

Körfez LG Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Körfez bölgesinde buzdolabı, televizyon, TV ve LG beyaz eşya cihazlarına hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Körfez genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Mimar Sinan Mahallesi, Naip, Osmanlı, Şemsettin, Sevindikli, Sipahiler, Şirinyalı, Yavuz Sultan Selim, Yeniyalı, Yukarı Hereke, Kalburcu, Karayakuplu, Kirazlıyalı, Kışladüzü, Kutluca ve Kuzey Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Körfez LG Servisi

Kocaeli Körfez LG Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Körfez LG Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Körfez LG Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Körfez LG Servisi için bizi arayın.

Çamlıtepe, Çıraklı, Cuma, Cumhuriyet, Dere, Dikenli, Elmacık, Esentepe, Fatih, Güney, Hacı Akif, Hacı Osman, Himmetli, İlimtepe, 17 Ağustos, Agah Ateş, Alihocalar, Atalar, Barbaros Mahallesi ve Belen Mahallesi servis verdiğimiz yerler arasındadır.

Körfez LG Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Körfez LG Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Körfez LG Servis hizmetleri için servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Körfez LG Servisi