Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi için 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde buzdolabı, fırın, LED TV, kombi, klima ve bulaşık makinesi ürünlerine hızlı servis veriyoruz. Firmamız, Kocaeli genelinde televizyon, LED TV, kombi, klima, küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermektedir.

Arızalanan küçük ev aletleri, derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre, televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya ürünleri için bizi arayabilirsiniz. Hızlı beyaz eşya servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Vestel, Ariston, Beko, Arçelik, Bosch, Profilo, Siemens, Regal, Altus, LG ve Samsung markalarına özel teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Başiskele, Çayırova ve Darıca ilçesi bulunmaktadır.

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi Telefon Numarası: 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Servisimiz sizlere hızlı servis vermek için bir telefon kadar yakın.

Beyaz Eşya Servisi