Kombi Servisi

Kombi Servis ve tamir için firmamız, 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde kombi tamir, arıza bakım ve profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir. Kocaeli Kombi Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Telefon numarası: 0262 606 13 72 arayın bize ulaşın.

Kombinizin sağlıklı çalışması için düzenli bir periyodik bakımlarını uzman servis tarafından yapılmalı. Beş ay boyunca aralıksız çalışacağından kışa girerken yaptıracak olursanız hem gazdan tasarruf, hem de zamansız arızayı önleme açısından daha iyi olacaktır.

Cihazınızda oluşan tüm arızaların kısa sürede sonuca kavuşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. En kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirilen servis hizmeti eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kombi petek temizliği petek temizleme makinesiyle yapılır. Makine ile kombi petek tesisatına bağlanarak tesisatın içi temizlenir. Temizleme işlemi bittikten sonra ilaçlama safhasına geçilir. Kombi Servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Kocaeli Kombi Servisi

Kocaeli Kombi Servisi için firmamız, 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde kombi tamir, arıza bakım, montaj ve hızlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Değişimi yapılan her yedek parça 1 sene garantilidir. Dijital kombilerde kombi arıza verdiğinde arıza kodlarıyla durumu size bildirir. Arıza durumlarında bizi arayıp servis çağırabilirsiniz.

Kocaeli Kombi Tamiri

Kocaeli kombi tamiri için firmamız, 2010 yılından itibaren Kocaeli genelinde yerinde tamir hizmeti vermektedir. Kombi tamiri, bakımı, arızası, revizyonu, onarımı ve montaj talepleriniz için bizi arayın.

Kocaeli Kombi Servisi Telefon Numarası

Kocaeli Kombi Servisi Telefon Numarası: 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Servisimiz sizlere hızlı servis vermek için bir telefon kadar yakın.

Kombi Servis Fiyatları

Kombi servis fiyatları 200 TL den başlamakta olup kombinin arızası ve yedek parça durumuna göre değişiklik göstermektedir. Servisimizi arayarak detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi