Hakkımızda

Kocaeli Beyaz Eşya Servisi, 2010 yılından itibaren buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, küçük ev aletleri ve derin dondurucu ürünlerine servis vermektedir. Kocaeli geneline özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi bitmemiş garantili beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermiyoruz. Sadece garanti süresi dolmuş ve bitmiş ürünlere servis hizmeti sunuyoruz.

Servis hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında Derince, Dilovası, Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, Başiskele, Çayırova ve Darıca ilçesi bulunmaktadır.

Arçelik, Bosch, Profilo, Siemens, Vestel, Ariston, Beko, Regal, Altus, LG ve Samsung markalarına özel teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Arızalanan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ankastre, küçük ev aletleri, derin dondurucu, televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya ürünleri için bizi arayabilirsiniz. Hızlı beyaz eşya servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Beyaz eşya servis sektöründe alanında uzman ve profesyonel ekiple teknik destek hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için sektörde 13 seneden beri bu işe devam ediyoruz. Kocaeli Beyaz Eşya Servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Hakkımızda

Misyon

Misyonumuz; müşterilerimizin işlerini zamanında ve kaliteli hizmet vererek ve müşteri kazanarak sektörde sürekli büyümeyi sürdürmek.

Vizyon

Vizyonumuz; beyaz eşya servis hizmetlerini profesyonel sunarak gelecekte müşteri portföyümüzü genişletmek.