Darıca Regal Servisi

Darıca Regal Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Darıca bölgesinde buzdolabı, fırın ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Darıca genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Kocaeli Darıca Regal Servisi

Kocaeli Darıca Regal Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Darıca Regal Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Darıca Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

1 yıl yedek parça garantisi veriyoruz. Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Darıca Regal Servisi için bizi arayın.

Servis verdiğimiz yerler arasında Nenehatun Mahallesi, Osmangazi, Piri Reis, Sırasöğütler, Yalı, Yeni, Zincirlikuyu, Abdi İpekçi, Bağlarbaşı, Bayramoğlu, Cami, Emek, Fevziçakmak Mahallesi ve Kazımkarabekir Mahallesi bulunmaktadır.

Darıca Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Darıca Regal Servisi Telefon Numarası 0262 606 13 72. Darıca Regal Servis hizmetleri için iletişim web sayfasından bize ulaşın. Ara ve servis talebinde bulun.

Darıca Regal Servisi