Körfez Arçelik Servisi

Körfez Arçelik Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Körfez bölgesinde buzdolabı ve Arçelik beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Körfez genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Mimar Sinan Mahallesi, Naip, Osmanlı, Şemsettin, Sevindikli, Sipahiler, Şirinyalı, Yavuz Sultan Selim, Yeniyalı, Yukarı Hereke, Kalburcu, Karayakuplu, Kirazlıyalı, Kışladüzü, Kutluca ve Kuzey Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Körfez Arçelik Servisi

Kocaeli Körfez Arçelik Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Körfez Arçelik Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Körfez Arçelik Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Körfez Arçelik Servisi için bizi arayın.

Çamlıtepe, Çıraklı, Cuma, Cumhuriyet, Dere, Dikenli, Elmacık, Esentepe, Fatih, Güney, Hacı Akif, Hacı Osman, Himmetli, İlimtepe, 17 Ağustos, Agah Ateş, Alihocalar, Atalar, Barbaros Mahallesi ve Belen Mahallesi servis verdiğimiz yerler arasındadır.

Körfez Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Körfez Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Körfez Arçelik Servis hizmetleri için servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Körfez Arçelik Servisi