Dilovası Regal Servisi

Dilovası Regal Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Dilovası bölgesinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Dilovası genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Servis sunduğumuz Mahalleler arasında Kayapınar Mahallesi, Köseler, Mimar Sinan, Orhangazi, Tavşancıl, Tepecik, Turgut Özal, Çerkeşli, Çerkeşliosb, Cumhuriyet, Demirciler, Diliskelesi Mahallesi ve Fatih Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Dilovası Regal Servisi

Kocaeli Dilovası Regal Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Dilovası Regal Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Dilovası Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Dilovası Regal Servisi için bizi arayın.

Dilovası Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Dilovası Regal Servisi Telefon Numarası 0262 606 13 72. Dilovası Regal Servis hizmetleri için iletişim web sayfasından bize ulaşın. Ara ve servis talebinde bulun.

Dilovası Regal Servisi