Karamürsel Regal Servisi

Karamürsel Regal Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Karamürsel bölgesinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Karamürsel genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Servis sunduğumuz yerler arasında Semetler Mahallesi, Senaiye, Suludere, Tahtalı, Tepeköy, Yalakdere, Nusretiye, Oluklu, Osmaniye, Pazarköy ve Safiye Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Karamürsel Regal Servisi

Kocaeli Karamürsel Regal Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Karamürsel Regal Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Karamürsel Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Hizmet verdiğimiz mahalleler arasında Ereğli, Fulacık, Hayriye, İhsaniye, İnebeyli, Kadriye, Karaahmetli, Karapınar, Kayacık, Kızderbent, 4 Temmuz, Akçat, Avcıköy, Çamçukur, Çamdibi Mahallesi ve Dereköy Mahallesi bulunmaktadır.

Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Karamürsel Regal Servisi için bizi arayın.

Karamürsel Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Karamürsel Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Karamürsel Regal Servis hizmetleri için servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Karamürsel Regal Servisi