Kartepe Regal Servisi

Kartepe Regal Servisi için 20 senelik tecrübeyle Kocaeli Kartepe bölgesinde buzdolabı ve Regal beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Küçük ev aletleri, ankastre, fırın, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Firmamız, Kartepe genelinde televizyon, LED TV, kombi ve klima gibi beyaz eşya cihazlarına servis hizmeti sunmaktadır. Garantisi bitmemiş garantili cihazlara servis vermiyoruz. Sadece garantisi bitmiş arızalanan beyaz eşya cihazlarınız olduğunda bizi arayın. Özel beyaz eşya teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunduğumuz mahalleler arasında Serinlik, Şevkatiye, Şirinsulhiye, Suadiye, Sultaniye, Uzunbey, Uzunçiftlik, Uzuntarla, Köseköy, Maşukiye, Nusretiye, Pazarçayırı, Rahmiye Mahallesi ve Sarımeşe Mahallesi bulunmaktadır.

Kocaeli Kartepe Regal Servisi

Kocaeli Kartepe Regal Servisi için profesyonel çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kartepe Regal Servis hizmetleri kapsamında uzman ekiple özel servis hizmeti sunuyoruz. Kartepe Regal Servis için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Müşteri odaklı servis hizmetiyle sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz. Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekiple kaliteli destek sunuyoruz. Kartepe Regal Servisi için bizi arayın.

Derbent, Dumlupınar, Emekevler, Ertuğrul Gazi, Eşme, Eşmeahmediye, Fatih Sultan Mehmet, Havluburun, İbrikdere, İstasyon, Karatepe, Ketenciler, Acısu, Arslanbey, Ataevler, Ataşehir, Balaban ve Çepni Mahallesi servis verdiğimiz yerler arasındadır.

Kartepe Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Kartepe Regal Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0262 606 13 72 ara ve servis talebinde bulun. Kartepe Regal Servis hizmetleri için servisimiz sizlere bir telefon kadar yakın.

Kartepe Regal Servisi